O NÁS

Milé budúce maminky, tehotenstvo a pôrod predstavujú v živote každej ženy veľmi špeciálne a magické obdobie, ktoré je plné krásnych momentov no aj nepoznaných emócií, obáv a neistoty. 

Ak vás zavialo na tieto stránky, tak pravdepodobne hľadáte možnosti ako sa čo najlepšie pripraviť na pôrod svojho dieťatka tak, aby bol tento okamih pre vás oboch posilňujúcou skúsenosťou 🙂

Počas tehotenstva a pôrodu dochádza u ženy k mnohým fyzickým, psychickým a hormonálnym zmenám, ktoré si vyžadujú silu, vnútorný pokoj, vyrovnanosť, viera v seba (svoje telo a svoju intuíciu), ale aj schopnosť uvoľniť sa.

Našim cieľom je pomôcť vám prežiť pokojné a radostné tehotenstvo a pôrod.

Nenaučíme vás ako porodiť vaše dieťatko. To vás nikto nenaučí, pretože každá žena vie intuitívne porodiť sama. Naučíme vás však ako sa stať silnejšou ženou a ako využiť vašu myseľ pre pôrod tak, aby ste zostali uvoľnená, pokojná a plne sústredená. Na našich kurzoch vás tiež naučíme techniky, ktoré vám výrazne pomôžu identifikovať a eliminovať strach a napätie následkom čoho bude ľahší, rýchlejší a menej bolestivý pôrod.

Kde začať?
Čo je Hypnopôrod
Ako Vám môžeme pomôcť?
6 dôvodov prečo sa pripraviť na pôrod práve s nami
Klinické štúdie využitia hypnózy pri pôrode

 

O nás

Barbora Pribylincová je certifikovaná celostná hypnoterapeutka, certifikovaná lektorka kurzov Hypnopôrod Slovakia a mentálna koučka a inštruktorka Yin Yogy, ktorá v súčasnosti vedie na Slovensku organizáciu Hypnopôrod Slovakia.

K práci so ženami a budúcimi maminkami sa dostala v roku 2013, keď v rámci zamestnania organizovala kurzy Hypnopôrodu Slovakia a inšpiratívne konferencie pre ženy zamerané na znovunadobudnutie ich vnútornej ženskej sily a posilnenie sebadôvery. 

Táto práca v kombinácii s osobnými skúsenosťami s mentálnym coachingom, silou uvoľňovacích techník a ich pozitívnym dopadom na jej život ju utvrdili v tom, aby tieto techniky študovala a šírila ďalej tak, aby pomohli čo najväčšiemu množstvu žien.

V posledných rokoch, keď sú mnohé ženy v jej okolí v radostnom očakávaní ju obzvlásť priťahuje téma tehotenstva a pôrodu, preto sa venuje predovšetkým práci s tehulkami a ich komplexnej vedomej príprave na pôrod. Pri Hypnopôrode sa krásne dopĺňajú 2 oblasti, ktoré Barboru dlhodobo fascinujú a to je práca s mysľou a ženskosť :). 

Prostredníctvom organizácie Hypnopôrod Slovakia chce pomôcť svojim klientkam naučiť sa pracovať so silou vlastnej mysle tak, aby pracovala počas pôrodu pre nich a nie proti nim. Na kurzoch sa maminky učia ako uvoľniť telo aj myseľ tak, aby pôrod pekne postupoval, ako sa s dieťatkom intenzívne prepojiť, načerpať pozitívnu energiu a na pôrod sa tešiť.

Všetko preto, aby mali ženy z pôrodu ich dieťatka pozitívnu skúsenosť.

Viac o celom tíme a našich lektorkách si môžete prečítať tu.

Pin It on Pinterest

Share This