AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

PRIPRAVTE SA NA VÁŠ PÔROD S NAMI 🙂

Pri pôrode sa nerodí len dieťa, ale aj matka, otec a nová rodina.

Pôrod je najdôležitejším životným medzníkom a jedinečným okamžikom tak pre dieťa, ktoré prichádza na svet ako aj pre matku, ktorá ho privádza na svet.

To, akým spôsobom pôrod prebehne sa premieta aj do neskoršieho vzťahu matky a dieťaťa a vzťahu matky/ženy k sebe samej. Je to prirodzený fyziologický proces a môže byť pre ženu transformačnou a veľmi posilňujúcou skúsenosťou pokiaľ má zabezpečené vhodné podmienky a verí sama sebe.

Našim cieľom je pomôcť vám zmeniť spôsob ako je tehotenstvo a pôrod v dnešnej dobe vnímané.

Spolu identifikujeme vaše strachy, odstránime stres a obavy z pôrodu, posilníme vašu dôveru v seba a vašu schopnosť prirodzene a v pokoji porodiť vaše dieťatko. Posilníme vašu vnútornú silu a prepojenie s bábätkom.

Chceme, aby ste sa cítili informované a podporené. Chceme, aby ste verili sebe, svojej intuícii a svojmu telu ❤️.

SKUPINOVÉ KURZY HYPNOPÔRODU

2 dňový kurz

KURZ HYPNOPÔRODU

(komplexná predpôrodná príprava)

Dvojdňový kurz ponúka prepracovaný program predpôrodnej prípravy s hypnopôrodom, ktorá Vám pomôže sa na Vaše tehotenstvo a pôrod pripraviť tak, že sa budete tešiť a z kurzu budete odchádzať uvoľnení a pozitívne naladení.

Kurz pokrýva 2 hlavné okruhy – fyziológiu pôrodu a hypnopôrodné techniky.

1 dňový kurz

KURZ HYPNOPÔRODU

 

Jednodňový kurz je určený ženám, ktoré už komplexné informácie o pôrode majú a chceli by sa naučiť hypnoterapeutické a hypnopôrodné techniky hlbokej relaxácie, vizualizácie, afirmácií a dýchania, ktoré im pomôžu sa ľahšie uvoľniť a ostať pokojné.

Kurz je len pre ženy a je zameraný na uvoľnenie tela a mysle, spojenie s dieťatkom a získanie sebadôvery.

INDIVIDUÁLNY KURZ

Individuálny kurz je vhodný pre maminky alebo páry, ktoré sa nemôžu zúčastniť skupinového kurzu alebo z nejakého dôvodu preferujú súkromný kurz, ktorý je na mieru vyskladaný vašim potrebám a požiadavkám a do veľkej miery sa na ňom venujeme nájdeniu, pomenovaniu a rozpusteniu strachov, ktoré môžu negatívne ovplyvniť váš pôrod. Následne nastavíme vašu myseľ tak, aby pracovala ona pre vás a nie vy pre ňu.

Individuálne kurzy robíme na celom Slovensku a po ich absolvovaní dostanete prístupy ku všetkým materiálom a bonusom tak, ako pri skupinových kurzoch. 

BONUS! V prípade potreby nahrávka autohypnózy na mieru zdarma.

V prípade záujmu o individuálny kurz nás prosím kontaktujte.

VAŠA INVESTÍCIA: 350 €

INDIVIDUÁLNA KONZULTÁCIA

Individuálna konzultácia je vhodná pre vás, pokiaľ ste, ašpirujúca maminka, tehuľka či žena, ktorá si s určitou situáciou týkajúcou sa tehotenstva či pôrodu sama nevie pomôcť.

Pokiaľ cítite, že problém môže súvisieť s vašou mysľou a vašim nastavením, táto konzultácia je práve pre vás.

Objednajte sa na úvodnú „spoznávačku“ v trvaní 10 minút zdarma, na ktorej problém rozoberieme a uvidíme či vám viem pomôcť. Individuálne sedenie následne prebieha formou rozhovoru alebo hypnoterapie osobne alebo online.

V prípade záujmu o osobnú konzultáciu nás prosím kontaktujte.

VAŠA INVESTÍCIA: 50 €/ 90min.

Pin It on Pinterest

Share This