6 dôvodov, prečo sa pripraviť na pôrod metódou hypnopôrod práve s nami

10. Február 2018

Nedávno som sa s priateľkou rozprávala o jej pôrode. Absolvovala u nás kurz asi pred 1,5 rokom, jej krásna dcérka práve oslávila prvé narodeniny. Keď som sa jej pýtala prečo si ako prípravu na pôrod vybrala práve náš kurz, povedala mi, že jej bol odporúčaný asi z 5 rôznych strán. 

Spísala som pre vás moje zlaté maminky dôvody, prečo absolvovať prípravu na pôrod práve s nami:

 

1. Naše výsledky hovoria za všetko

Kurz Hypnopôrod Slovakia™ je vyskúšaný, odtestovaný a milovaný stovkami slovenských mamičiek. Na Slovensku sa organizuje od roku 2011 a prešlo ním dodnes viac ako 1600 mamičiek a oteckov. Prečítajte si ich referencie na kurz a pôrodné príbehy tu.

87% žien, ktoré absolvovali naše kurzy rodilo prirodzene a 72% neužilo ani žiadne lieky. To sú úžasné výsledky, čo poviete?

Pôrod nie je len fyzická záležitosť. Do veľkej miery je práve o mentálnom nastavení ženy a jej psychickej pohode. Práve preto hypnopôrod naberá na popularite a je často odporúčaný tak samotnými rodičmi, ako aj profesionálmi. Prečo? Pretože program je jednoduchý, kvalitný, pravidelne updeatovaný a funguje.

1600 mamičiek a oteckov

87% žien rodilo prirodzene

72% neužilo žiadne lieky.

2. Program je vytvorený a garantovaný klinickou hypnoterapeutkou s dlhoročnou praxou

Kurz Hypnopôrod Slovakia™ bol vyvinutý diplomovanou klinickou hypnoterapeutkou s dlhoročnou praxou a certifikovanou lektorkou kurzov Hypnopôrodu – Monganovej metódy, Miroslavou Peťkovou, ktorá je zároveň aj odborníčkou na Hypnózu pre pôrod a špecialistkou na Zvládanie bolesti pomocou hypnózy

Kurz vychádza z učenia mnohých známych a rešpektovaných odborníkov z oblasti pôrodníctva, je postavený na najnovších vedeckých poznatkoch (pre klinické štúdie využitia hypnózy pri pôrode kliknite tu) a doplnený o storočiami nadobudnutú múdrosť tak, aby sme zaistili prípravu mamičiek na láskavejší, bezpečnejší a príjemnejší pôrod.

Barbora Pribylincová je holistickou hypnoterapeutkou a certifikovanou lektorkou kurzov Hypnopôrod Slovakia™. S Hypnopôrod Slovakia spolupracuje od roku 2013.

3. Naše kurzy absolvuje aj odborná verejnosť. Boli u nás pôrodníci aj právnici.

Nejedná sa o žiadnu alternatívnu predpôrodnú prípravu. Kurzy Hypnopôrod Slovakia navštevuje aj odborná verejnosť – slovenskí pôrodníci, gynekológovia, neonantológovia, pôrodné asistentky, duly, či psychológovia, ľudia z iných napomáhajúcich profesií, známe osobnosti či právnici. 

Aj vďaka tomu máte istotu, že takáto forma prípravy tela a mysle na pôrod má význam a ste v tých správnych rukách :).

4. Pozitívna pôrodná skúsenosť

Program kurzu je pravidelne aktualizovaný a zameraný na dosiahnutie pozitívnej pôrodnej skúsenosti. Nejedná sa teda o klasický predpôrodný kurz aký poznáte z pôrodnice.

Pomocou prenatálnej komunikácie s dieťatkom sa zbavíte prípadného strachu, úzkosti a obmedzujúcich myšlienok tak, aby ste sa na pôrod pozerali ako na posilňujúcu skúsenosť na ktorú sa budete tešiť. 

Kurz ponúka prepracovaný program, v rámci ktorého si osvojíte overené techniky hlbokej relaxácie, vizualizácie, dýchania a autohypnózy, ktoré vám pomôžu prežívať príjemné a radostné tehotenstvo a váš pôrod bude s veľkou pravdepodobnosťou nežnejší, bezpečnejší a kratší.

Okrem toho získate na kurze všetky potrebné vedomosti na to, aby ste dokázali o svojom pôrode robiť informované rozhodnutia. Pre aktuálne termíny kliknite sem. Momentálne vedieme kurzy v BA, ZA a Liptovskom Mikuláši. Tešíme sa na vás :).

5. Kurz je prispôsobený slovenským maminkám a slovenským podmienkam

Kurz je vyskladaný predovšetkým ako príprava na prirodzený pôrod. Jednotlivé techniky, ktoré sa na kurze naučíte vám však pomôžu aj v prípade, že váš pôrod nepôjde úplne podľa vašich predstáv. Kurz je odtestovaný a funguje :).

Program kurzu je špeciálne zostavený a exkluzívne prispôsobený potrebám moderných slovenských maminiek. Je určený všetkým ženám, ktoré sa chcú na svoj pôrod dobre pripraviť – prvorodičkám aj viacnásobným maminkám, ženám, ktoré sa po sekcii pripravujú na prirodzený pôrod ako aj tým, ktoré sa pripravujú na sekciu.

Máme skupinové, online a individuálne kurzy. Akékoľvek sú vaše potreby, sme dostatočne flexibilné vám pomôcť.

6. Podpora, originálne materiály a kopec bonusov

Našim maminkám sme k dispozícii počas celého tehotenstva, pôrodu aj po ňom. Na kurze obdržia profesionálne spracované originálne materiály v slovenčine pre seba a svojho partnera ako aj našu brožúrku pre svojho pôrodníka. Po absolvovaní kurzu dostane každá maminka online prístupy k ďalším materiálom, kde si môže stiahnuť nahrávky relaxácií, dodatočné materiály ako aj klinické štúdie. Čo všetko získate si môžete pozrieť tu.

Po kurze sa pravidelne stretávame (osobne alebo online) 1x na 2 hodinky za účelom trénovania naučených techník, relaxácií a vzájomnej podpory.

Okrem pravidelných stretnutí ponúkame našim maminkám ďaľśí bonus, a to 2-3 hodinový laktačný kurz s laktačnou poradkyňou za zvýhodnenú cenu a ďalšie doplnkové kurzy.

Veríme, že všetky kurzy a semináre, ktoré vznikli s cieľom pomôcť budúcim maminkám pripraviť sa na pôrod robia krásnu a zmysluplnú prácu. Vyberte si preto milé maminky takú formu prípravy, ktorá vám najviac vyhovuje.

Pokiaľ to budú naše kurzy, tak budeme samozrejme veľmi radi nakoľko vieme, že príprava na pôrod metódou hypnopôrod má silu zmeniť nielen váš pohľad na tehotenstvo a pôrod, ale aj na váš život :).

Prihlás sa na náš NEWSLETTER

Sleduj nás na INSTAGRAME

Please check your feed, the data was entered incorrectly.

Pin It on Pinterest

Share This